I. kategorija
natjecatelj/ica | bodovi | nagrada |
---|---|---|
Tamara Aničić 1. mjesto, zlatna medalja, plaketa | 98,13 | I. |
Grigor Vidošević 2. mjesto, srebrna medalja | 98,00 | I. |
Maya Hong 3. mjesto, brončana medalja | 97,75 | I. |
Ana Kanižaj | 95,75 | I. |
Antonio Šarić | 95,00 | I. |
Lea Kramarić | 94,13 | I. |
Paula Ćatić | 93,25 | I. |
Lara Domić Djaković | 93,00 | I. |
Petar Bojović | 91,75 | I. |
Fran Šola | 90,00 | I. |
Nikola Golubić | 88,75 | II. |
Julia Feher | 88,00 | II. |
Teuta Jukić | 87,25 | II. |
Ela Krtalić | 86,50 | II. |
Elena Ramljak | 85,25 | II. |
Laura Valenčić | 84,75 | II. |
Eva Baletić | 84,25 | II. |
Ema Despot | 83,25 | II. |
Lucija Skokandić | 81,25 | II. |
Una Grgin | 78,00 | III. |
Antea Blažević | 77,00 | III. |
Vito Raičković Nikolaš | 74,75 | III. |
Aleksandar Baić – nije pristupio | – | – |
Bernarda Jukić – nije pristupila | – | – |
Matija Južnič – diskvalificiran | – | – |
II. kategorija
natjecatelj/ica | bodovi | nagrada |
---|---|---|
Eva Radić 1. mjesto, zlatna medalja, plaketa | 97,83 | I. |
Lea Tvrtković 2. mjesto, srebrna medalja | 97,50 | I. |
Inga Potnar 3. mjesto, brončana medalja | 96,00 | I. |
Marta Ćatić | 94,25 | I. |
Karmen Begić | 93,75 | I. |
Ines Turšić | 91,50 | I. |
Filip Aničić | 90,00 | I. |
Ivano Pavić | 89,25 | II. |
Iva Ristić | 89,25 | II. |
Matea Benc | 88,75 | II. |
Petra Blažina | 88,75 | II. |
Ana Rabar | 83,75 | II. |
Ena Pliško | 82,75 | II. |
Vita Grimani | 82,25 | II. |
Lucija Subota | 79,00 | III. |
Barbara Margan | 78,75 | III. |
Tihomir Stanojević Grčar | 77,25 | III. |
Antea Jukić | 75,50 | III. |
Antonija Balija – nije pristupila | – | – |
Dora Malović – nije pristupila | – | – |
III. kategorija
natjecatelj/ica | bodovi | nagrada |
---|---|---|
Marta Kunjko 1. mjesto, zlatna medalja, plaketa | 97,38 | I. |
Maša Leskovar 2. mjesto, srebrna medalja | 96,63 | I. |
Lorena Radičević 3. mjesto, brončana medalja | 95,50 | I. |
Jeremija Šiler Hudoklin | 94,25 | I. |
Ivana Đanić | 94,00 | I. |
Ana Magdalena Fabijanić | 91,50 | I. |
Gabriela Kalle | 91,50 | I. |
Lucija Kaštelan | 86,75 | II. |
Katarina Kocelj | 86,75 | II. |
Igor Duvančić | 86,50 | II. |
Lucia Kaplowitz | 85,75 | II. |
Lovro Berković | 84,75 | II. |
Donatella Ivulić | 83,25 | II. |
Magdalena Frka | 77,00 | III. |
Maja Mrakovčić | 73,50 | III. |
Petra Jozinović – nije pristupila | – | – |
IV. kategorija
natjecatelj/ica | bodovi | nagrada |
---|---|---|
Ana Labazan Brajša 1. mjesto, zlatna medalja, plaketa | 98,25 | I. |
Asja Šoster Farasin 2. mjesto, srebrna medalja | 96,00 | I. |
Lucia Lyon 3. mjesto, brončana medalja | 91,00 | I. |
Katarina Belobrajdić | 88,50 | II. |
Lucija Štriga | 86,50 | II. |
Nika Anić | 86,25 | II. |
Lovro Bratonja | 81,75 | II. |
Dorotea Rukavina | 80,50 | II. |
Ana Hađinac – nije pristupila | – | – |
V. kategorija
natjecatelj/ica | bodovi | nagrada |
---|---|---|
Teo Devčić 1. mjesto, zlatna medalja, plaketa | 97,50 | I. |
Paula Bukvić 2. mjesto, srebrna medalja | 94,50 | I. |
Petra Barbarić 3. mjesto, brončana medalja | 90,25 | I. |
Matea Kasaić Drakšić | 90,00 | I. |
Dalia Cossetto | 86,25 | II. |
Vesna Palčok – nije pristupila | – | – |
Ana Petriško – nije pristupila | – | – |
VI. kategorija
natjecateljica | bodovi | nagrada |
---|---|---|
Marijana Raboteg 1. mjesto, zlatna medalja, plaketa | 98,00 | I. |