Rezultati natjecanja violina

I. kategorija

natjecatelj/icabodovinagrada
Tamara Aničić 1. mjesto, zlatna medalja, plaketa98,13I.
Grigor Vidošević 2. mjesto, srebrna medalja98,00I.
Maya Hong 3. mjesto, brončana medalja97,75I.
Ana Kanižaj95,75I.
Antonio Šarić95,00I.
Lea Kramarić94,13I.
Paula Ćatić93,25I.
Lara Domić Djaković93,00I.
Petar Bojović91,75I.
Fran Šola90,00I.
Nikola Golubić88,75II.
Julia Feher88,00II.
Teuta Jukić87,25II.
Ela Krtalić86,50II.
Elena Ramljak85,25II.
Laura Valenčić84,75II.
Eva Baletić84,25II.
Ema Despot83,25II.
Lucija Skokandić81,25II.
Una Grgin78,00III.
Antea Blažević77,00III.
Vito Raičković Nikolaš74,75III.
Aleksandar Baić – nije pristupio
Bernarda Jukić – nije pristupila
Matija Južnič – diskvalificiran

II. kategorija

natjecatelj/icabodovinagrada
Eva Radić 1. mjesto, zlatna medalja, plaketa97,83I.
Lea Tvrtković 2. mjesto, srebrna medalja97,50I.
Inga Potnar 3. mjesto, brončana medalja96,00I.
Marta Ćatić94,25I.
Karmen Begić93,75I.
Ines Turšić91,50I.
Filip Aničić90,00I.
Ivano Pavić89,25II.
Iva Ristić89,25II.
Matea Benc88,75II.
Petra Blažina88,75II.
Ana Rabar83,75II.
Ena Pliško82,75II.
Vita Grimani82,25II.
Lucija Subota79,00III.
Barbara Margan78,75III.
Tihomir Stanojević Grčar77,25III.
Antea Jukić75,50III.
Antonija Balija – nije pristupila
Dora Malović – nije pristupila

III. kategorija

natjecatelj/icabodovinagrada
Marta Kunjko 1. mjesto, zlatna medalja, plaketa97,38I.
Maša Leskovar 2. mjesto, srebrna medalja96,63I.
Lorena Radičević 3. mjesto, brončana medalja95,50I.
Jeremija Šiler Hudoklin94,25I.
Ivana Đanić94,00I.
Ana Magdalena Fabijanić91,50I.
Gabriela Kalle91,50I.
Lucija Kaštelan86,75II.
Katarina Kocelj86,75II.
Igor Duvančić86,50II.
Lucia Kaplowitz85,75II.
Lovro Berković84,75II.
Donatella Ivulić83,25II.
Magdalena Frka77,00III.
Maja Mrakovčić73,50III.
Petra Jozinović – nije pristupila

IV. kategorija

natjecatelj/icabodovinagrada
Ana Labazan Brajša 1. mjesto, zlatna medalja, plaketa98,25I.
Asja Šoster Farasin 2. mjesto, srebrna medalja96,00I.
Lucia Lyon 3. mjesto, brončana medalja91,00I.
Katarina Belobrajdić88,50II.
Lucija Štriga86,50II.
Nika Anić86,25II.
Lovro Bratonja81,75II.
Dorotea Rukavina80,50II.
Ana Hađinac – nije pristupila

V. kategorija

natjecatelj/icabodovinagrada
Teo Devčić 1. mjesto, zlatna medalja, plaketa97,50I.
Paula Bukvić 2. mjesto, srebrna medalja94,50I.
Petra Barbarić 3. mjesto, brončana medalja90,25I.
Matea Kasaić Drakšić90,00I.
Dalia Cossetto86,25II.
Vesna Palčok – nije pristupila
Ana Petriško – nije pristupila

VI. kategorija

natjecateljicabodovinagrada
Marijana Raboteg 1. mjesto, zlatna medalja, plaketa98,00I.