Tonske probe violina
KONCERTNA DVORANA UMJETNIČKE ŠKOLE POREČ

III. kategorija

Četvrtak i petak, 2. 5. i 3. 5. 2019.
vrijemenatjecatelj/ica
18:00, četvrtakLovro Berković
18:07, četvrtakIgor Duvančić
19:38, četvrtakIvana Đanić
18:21, četvrtakAna Magdalena Fabijanić
19:31, četvrtakMagdalena Frka
18:35, četvrtakJeremija Šiler Hudoklin
19:24, četvrtakDonatella Ivulić
19:17, četvrtakPetra Jozinović
18:56, četvrtakGabriela Kalle
19:03, četvrtakLucia Kaplowitz
19:10, četvrtakLucija Kaštelan
18:49, četvrtakKatarina Kocelj
18:42, četvrtakMarta Kunjko
17:45, četvrtakMaša Leskovar
8:49, petakMaja Mrakovčić
18:28, četvrtakLorena Radičević

IV. kategorija

Četvrtak i petak, 2. 5. i 3. 5. 2019.
vrijemenatjecatelj/ica
13:05, petakNika Anić
13:12, petakLovro Bratonja
17:46, četvrtakKatarina Belobrajdić
17:53, četvrtakAna Labazan Brajša
13:19, petakAna Hađinac
13:33, petakLucia Lyon
18:14, četvrtakDorotea Rukavina
8:42, petakLucija Štriga
17:10, četvrtakAsja Šoster Farasin

V. kategorija

Petak, 3. 5. 2019.
vrijemenatjecatelj/ica
8:00, petakPetra Barbarić
8:07, petakPaula Bukvić
13:26, petakDalia Cossetto
8:14, petakTeo Devčić
8:21, petakMatea K. Drakšić
8:28, petakVesna Palčok
8:35, petakAna Petriško

I. kategorija

Petak i subota, 3. 5. i 4. 5. 2019.
vrijemenatjecatelj/ica
20:35, petakTamara Aničić
20:40, petakAleksandar Baić
20:45, petakEva Baletić
20:50, petakPetar Bojović
20:55, petakPaula Ćatić
7:15, subotaEna Despot
8:10, subotaLara Domić Djaković
21:05, petakJulia Feher
21:10, petakNikola Golubić
8:15, subotaUna Grgin
21:15, petakMaya Hong
21:20, petakBernarda Jukić
21:25, petakTeuta Jukić
8:05, subotaMatija Južnič
7:20, subotaAna Kanižaj
7:25, subotaLea Kramarić
7:30, subotaEla Krtalić
7:40, subotaElena Ramljak
7:45, subotaLucija Skokandić
7:50, subotaAntonio Šarić
7:55, subotaFran Šola
7:35, subotaLaura Valenčić
8:00, subotaGrigor Vidošević

II. kategorija

Petak i subota, 3. 5. i 4. 5. 2019.
vrijemenatjecatelj/ica
21:30, petakFilip Aničić
21:35, petakAntonija Balija
21:40, petakKarmen Begić
21:45, petakMatea Benc
21:50, petakPetra Blažina
12:45, subotaMarta Ćatić
12:50, subotaVita Grimani
12:55, subotaAntea Jukić
13:00, subotaDora Malović
13:05, subotaBarbara Margan
13:10, subotaIvano Pavić
13:15, subotaEna Pliško
13:20, subotaInga Potnar
13:25, subotaAna Rabar
13:30, subotaEva Radić
13:35, subotaIva Ristić
13:40, subotaLucija Subota
13:45, subotaTihomir Stanojević Grčar
13:50, subotaInes Turšić
13:55, subotaLea Tvrtković

VI. kategorija

Petak, 3. 5. 2019.
vrijemenatjecateljica
12:35Marijana Raboteg